Проект восьмиканального логічного пробника на РІС контролері.

Анотація

Пояснювальна записка складається з 76 с., 7 рис., 5 табл., 9 джерел.

Об’єктом проектування являється: Розробка восьмиканального логічного пробника на РІС контролері.

В загальному розділі описано коротку історію підприємства, його організаційно-виробничу структуру, загальні відомості про логічний пробник, Жидкокристалічні індикатори, РІС-контролери.

У проектно-розрахунковому розділі описано розробку восьмиканального логічного пробника на РІС 16F84A, його технічні показники.

У економiчному розділі представлений розрахунок собівартості створення логічного пробника.

У розділі “Охорона працi” описані основні положення Закону України ” Про охорону праці”, приведені вимоги до виробничих приміщень для експлуатації ПЕОМ, заходи та інженерні рішення з покращення умов праці, а також розглянуті поняття “заземлення” та “занулення”.

У розділі з охорони навколишнього середовища описані переліки факторів, що негативно впливають на навколишнє середовище, представлені перспективні напрямки щодо зменшення технологічного навантаження на довкілля.

У розділі “Цивільний захист” приведені основні положення Закону України “Про правові засади цивільного захисту”, приведено як захистити дані.

У розділі “Енергозбереження” описано Закон України “Про енергозбереження” і розглянуто принцип зниження енергоспоживання комп’ютера.

  Проект восьмиканального логічного пробника на РІС контролері. (unknown, 364 hits)

Оставить комментарий