Розробка комп’ютерного вимірювального комплексу

Реферат

Пояснювальна записка містить 73 сторінки, 9 таблиць, 4 рисунки, 16 джерел.

Об’єктом проектування являється: комп’ютерний вимірювальний комплекс розроблений призначений для налаштування та вимірювань параметрів аудіоапаратури.

Комп’ютерний вимірювальний комплекс в програмі «SoundGen» 4.43 версії. Розроблена програма, має об’єм| всього 330Кбайт разом з коротким керівництвом на російській і англійській мовах.

У економічному розділі дипломного проекту зроблено розрахунок собівартості програмного забезпечення.

В охороні праці описані рішення та заходи з поліпшенням умов праці, ефективність запропонованих заходів охорони праці.

В охороні навколишнього середовища описано перелік факторів, які негативно впливають на навколишнє середовище та організм людини, розглянули можливі заходи для покращення праці роботи за комп’ютером без шкоди для здоров’я.

В розділі цивільний захист розглянуті Основні Положення Закону України «Про правові засади цивільного захисту», захист інформації.

В розділі енергозбереження йдеться про використання енергозберігаючих технологій.

Прилади складаються з цифрових та аналогово-цифрових перетворювачів (ЦАП і АЦП), керуючих програм, які працюють в операційній системі Windows 95/98/Me/NT/2000/2003/XP. В базовому варіанті використовуються АЦП та ЦАП звукової системи комп’ютера. Програмне забезпечення даного комплексу працює в програмі «SoundGen» 4.43 версії.

  Вимірювальний комплекс (unknown, 179 hits)
Зарегистрируйтесь, чтобы скачать этот файл.


Оставить комментарий