Протокол керування передачею (TCP) – надійний протокол спілкування між хост-комп’ютерами в комунікаційних комп’ютерних мережах з комутацією пакетів, а також у системах, що поєднують такі мережі

Реферат

Пояснювальна записка складається з 103 сторінок, рисунків – 11, таблиць – 7, джерел – 12.

Протокол керування передачею (TCP) призначений для використання як надійний протокол спілкування між хост-комп’ютерами в комунікаційних комп’ютерних мережах з комутацією пакетів, а також у системах, що поєднують такі мережі.

TCP – це протокол забезпечення надійності прямих з’єднань, створений для багаторівневої ієрархії протоколів, що підтримують міжмережеві додатки. Протокол TCP забезпечує надійність комунікацій між парами процесів на хост-комп’ютерах, включених у різні комп’ютерні комунікаційні мережі, які об’єднані в єдину систему.

В економічному розділі були представлені розрахунки економічних показників, за допомогою яких можна оцінити доцільність створення даного проекту.

В розділі з охорони праці та навколишнього середовища проведено аналіз шкідливих факторів, які впливають на організм людини та довкілля, а також були розглянуті заходи щодо покращення умов праці користувачів ВДТ.

Елементи системи об’єднаних мереж, протокол керування передачею (TCP).

  Протокол керування передачею (TCP) (371.0 KiB, 814 hits)

Оставить комментарий