Протокол керування передачею (TCP) – надійний протокол спілкування між хост-комп’ютерами в комунікаційних комп’ютерних мережах з комутацією пакетів, а також у системах, що поєднують такі мережі

Реферат

Пояснювальна записка складається з 103 сторінок, рисунків – 11, таблиць – 7, джерел – 12.

Протокол керування передачею (TCP) призначений для використання як надійний протокол спілкування між хост-комп’ютерами в комунікаційних комп’ютерних мережах з комутацією пакетів, а також у системах, що поєднують такі мережі.

TCP – це протокол забезпечення надійності прямих з’єднань, створений для багаторівневої ієрархії протоколів, що підтримують міжмережеві додатки. Протокол TCP забезпечує надійність комунікацій між парами процесів на хост-комп’ютерах, включених у різні комп’ютерні комунікаційні мережі, які об’єднані в єдину систему.

В економічному розділі були представлені розрахунки економічних показників, за допомогою яких можна оцінити доцільність створення даного проекту.

В розділі з охорони праці та навколишнього середовища проведено аналіз шкідливих факторів, які впливають на організм людини та довкілля, а також були розглянуті заходи щодо покращення умов праці користувачів ВДТ.

Елементи системи об’єднаних мереж, протокол керування передачею (TCP).

  Протокол керування передачею (TCP) (371.0 KiB, 642 hits)

Оставить комментарий

LiveInternet

Яндекс.Метрика МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru
счётчик тиц и pr