Розробка комп‘ютеризованої системи обліку обороту товару за допомогою бази даних у середовищі C++Builder

Реферат

Пояснювальна записка містить: 88 сторінок, 9 таблиць, 7 рисунків, 15 джерел.

Об’єктом проектування являється: розробка комп‘ютеризованої системи обліку обороту товару на базі ПП «АТБ» за допомогою бази даних у середовищі C++Builder.

Розробка бази даних здійснювалась за допомогою обчислювальної техніки. База даних побудована за допомогою керування даних в середовищі С++Builder.

Середовище С++ Builder надає широкі можливості по створенню надбавок, пов‘язаних з обробкою бази даних. При цьому розробнику не обов’язково бути програмістом високого класу, а цілком достатньо мати уявлення про створення надбавок в середовищі Windows, а також володіти деякими звичками програмованої мови С++ Builder. В цьому випадку розробник досить швидко зможе оволодіти звичками по створенню надбавок с середовищі С++Builder, що дозволить виконувати автоматизації як простих, так і досить складних задач, пов‘язаних з обробкою даних.

В економічному розділі, проведені розрахунки, які підтвердили доцільність запропонованих у дипломному проекті організаційно-технічних заходів.

В охороні праці описані рішення та заходи з поліпшенням умов праці, ефективність запропонованих заходів охорони праці.

В охороні навколишнього середовища описано перелік факторів, які негативно впливають на навколишнє середовище, заходи для зменшення техногенного навантаження на довкілля та перспективні методи у цьому напрямку.

  Системи обліку обороту товару за допомогою бази даних (unknown, 751 hits)


Оставить комментарий