Пристрій – тест елементів материнської плати

Тест елементів материнської плати. Розробка пристрію.

Пояснювальна записка містить 69  стор.,  рисунка, 12 джерел.

У даному дипломному проекті розглядається проблема побудови пристрою для навчання та перевірки знань студентів компонентам материнської плати. Реалізація запропонованого проекту дозволить більш наглядно навчати студентів та перевіряти їх знання. Але створення даного пристрою має свої труднощі. Оскільки пристрій використовує електричну стум то виникає проблема з захистом від ураження током, потрібно сурове дотримання правил по охороні праці. Треба пам’ятати, що від цього не повинні страждати студенти та викладачі, зручність користування.

Загальний розділ містить характеристику материнської плати. Описується розвиток материнських плат.

В проектно-розрахунковому розділі описується конкретно за вибрану материнську плату та її компоненти, також функціональна схема пристрою.

В економічному розділі представлено розрахунки економічних показників, за допомогою яких можна оцінити доцільність створення даного проекту.

В розділі з охорони праці та навколишнього середовища проведено аналіз шкідливих факторів, які впливають на організм людини та довкілля, а також розглянуто заходи щодо покращення умов праці користувачів ВДТ.

Північний міст 945G, Південний міст ICH7, Оперативна пам’ять, Інтерфейс PCI Express, Інтерфейс SATA, Звукова карта, Мережна карта, USB2.2.9. ATA BIOS, Socket T

  Пристрій – тест елементів материнської плати (unknown, 548 hits)

Оставить комментарий