Побудова локальної обчислювальної мережі під керівництвом операційної системи Windows NT

Локальна обчислювальна мережа під керівництвом операційної системи Windows 

Пояснювальна записка містить 72 стор., рисунка,16 джерел.

У даному дипломному проекті розглядається проблема побудови локальної обчислювальної мережі (ЛОМ) підрозділу організації під управлінням операційної системи Windows NT.

Реалізація запропонованого проекту дозволить скоротити паперовий документообіг усередині підрозділу, підвищити продуктивність праці, скоротити час на обробку інформації.

Але об’єднання комп’ютерів в локальну обчислювальну мережу приносить і нові труднощі. Оскільки підрозділ веде роботу із закритою інформацією, доступ до якої стороннім особам суворо заборонений, то виникає проблема захисту інформації в ЛОМ.

Локальна обчислювальна мережа повинна бути спроектована так, щоб забезпечити належний ступінь захищеності даних. Треба пам’ятати, що від цього не повинна страждати зручність користувачів і адміністраторів мережі.

Загальний розділ містить зрівняльну характеристику операційних систем Windows NT та Linux. Описується розподілена система серверів імен (DNS), настройка і конфігурація DNS сервера.

В проектно-розрахунковому розділі описується планування та розробка локальних обчислювальних мереж, захист інформації в мережі та загальні можливості користувачів в мережі під управлінням Windows NT.

В економічному розділі представлено розрахунки економічних показників, за допомогою яких можна оцінити доцільність створення даного проекту.

В розділі з охорони праці та навколишнього середовища проведено аналіз шкідливих факторів, які впливають на організм людини та довкілля, а також розглянуто заходи щодо покращення умов праці користувачів ВДТ.

  Побудова локальної обчислювальної мережі під керівництвом операційної системи Windows NT (unknown, 468 hits)

Оставить комментарий