Гучномовний зв’язок на базі локальної комп’ютерної мережі

Гучномовний зв’язок

Пояснювальна записка містить: 78с., 13 рис., 7 табл., 10 джерел, 2 додатки

Система гучномовного зв’язку призначена для здійснення оперативного зв’язку із співробітниками в приміщеннях офісу, проведення селекторних переговорів і нарад не покидаючи робочого місця. Такі пристрої економлять масу часу. Вони використовуються там, де потрібний оперативний зв’язок: у офісах, складських приміщеннях, лікувальних установах і так далі.

В загальному розділі приведені структурні схеми систем селекторного зв’язку, описаний їх принцип дії. Розглянуті особливості роботи систем конференц-зв’язку «Конгрес» і «Альянс».

У проектно – розрахунковому розділі описаний принцип дії гучномовного зв’язку на базі локально обчислювальних мереж. Приведена технологія виготовлення друкованих плат, зроблений розрахунок надійності роботи системи гучномовного зв’язку.

В економічному розділі представлено розрахунок собiвартостi виготовлення і ціни реалізації системи гучномовного зв’язку.

В розділі з охорони працi розглянуто основні положення щодо закону «Про охорону праці на Україні», описані небезпечні фактори, що виникають, у процесі при роботі з ЕОМ, представлено способи покращення умов праці.

В розділі з навколишнього середовища представлено перелік факторів, які негативно впливають на довкілля та організм людини, яка працює з ЕОМ.

В розділах з енергозбереження та цивільного захисту представлено основні положення щодо цивільного захисту взагалі, способи те методи захисту інформації та програмне забезпечення, яке дозволяє захистити дані.

  Гучномовний зв’язок на базі локальної комп’ютерної мережі (unknown, 489 hits)


Оставить комментарий