Розробка електронної комп’ютерної бази даних про успішність студентів за допомогою мови С++ Builder

Реферат

Метою дипломного проекту э розробка електронної комп’ютерної бази даних про успішність студентів Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного університету (м. Верхньодніпровськ). База даних створена за допомогою мови С++ Builder.

Інтегроване середовище C++ Builder забезпечує швидкість візуальної розробки, продуктивність повторно використовуваних компонент в поєднанні з потужністю мовних засобів C++, вдосконаленими інструментами і різномасштабними засобами доступу до баз даних.

C++ Builder може бути використаний скрізь, де потрібно доповнити існуючі додатки розширеним стандартом мови C++, підвищити швидкодію і додати призначеному для користувача інтерфейсу якості професійного рівня.

C++Builder призначений для швидкої розробки додатків (RAD), побудованих на сучасному фундаменті об’єктно-орієнтованого програмування (ООП). C++Builder у корені міняє процес розробки. Він дозволяє легко і швидко одержати працюючі і надійні програми для операційних систем Windows.

С++ – це спроба рішення розробниками мови С задач ООП. Побудований на жорсткому фундаменті С, С++ окрім ООП підтримує безліч інших інструментів. С++ вже став універсальною мовою для програмістів всього світу, мовою на якій буде написано наступне покоління високоефективного програмного забезпечення. С++ став реальністю.

  Електронна база успишності студентів (unknown, 121 hits)
Зарегистрируйтесь, чтобы скачать этот файл.

Оставить комментарий