Методи діагностики ліній передачі даних в комп’ютерних мережах. Тестер кабелю “кручена пара”


РЕФЕРАТ

Пояснювальна записка містить 86 сторінок, 10 таблиць, 27 рисунків, 10 джерел.

Даний дипломний проект присвячений методам діагностики ліній передачі даних в комп’ютерних мережах, та розробці тестера компьютерного локального кабеля типу “кручена пара”.

У дипломному проекті висловлені основні методи діагностики ліній передачі даних, середовище передачі даних в локальних мереж, структури та топології локальних мереж та розроблено тестер компьютерного локального кабеля типу “кручена пара”.

Для підвищення ефективності та надійності роботи комп’ютерної мережі з локальним кабелем “кручена пара” пропонується розробка тестера кабеля типу “кручена пара”.

Розрахунки, проведені в економічному розділі, підтвердили доцільність запропонованих у дипломному проекті організаційно – технічних заходів.

В розділі охорона праці описані рішення та заходи з поліпшенням умов праці, ефективність запропонованих заходів охорони праці.

В розділі охорона навколишнього середовища описано перелік чинників впливаючих на оточуюче середовище, дії, запобіжні заходи та перспективні методи у цьому напрямку.

Зроблено висновки по виконаній роботі.

ЛОКАЛЬНА ОБЧИСЛЮВАЛЬНА МЕРЕЖА, ТОПОЛОГІЯ, ІНФОРМАЦІЯ, КРУЧЕНА ПАРА, СИСТЕМИ ЗВ’ЯЗКУ.

  Тестер кабелю “кручена пара” (unknown, 428 hits)

Оставить комментарий